O autorze
Jola Sacewicz - dziennikarka, fizyk, matematyk, działaczka LGBTQ. Profesjonalistka korporacyjnego i politycznego PR. Mieszka z żoną w Dallas, Teksas.

Kariera Waszcza i San Escobar w Amerykańskiej TV

San Escobar i minister Waszczykowski zadebiutowali w amerykańskiej telewizji. Przez 10 minut można było oglądać slajdy z San Escobar i "Waszcza" na kanale C-SPAN. Slajdy opatrzone były logo rosyjskiej stacji RT (Russia Today).

Telewizja amerykańska C-SPAN, transmitująca obrady Kongresu miała w czwartek zakłócenia w nadawaniu relacji z obrad Izby Reprezentantów.

Opisał to Andrzej Kublik w Gazecie Wyborczej: "Do incydentu doszło w nocy z czwartku na piątek polskiego czasu. W Izbie Reprezentantów, niższej izbie amerykańskiego parlamentu, trwała wtedy debata nad nowymi przepisami o Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Debatę relacjonował na żywo C-SPAN, kanał telewizyjny Kongresu USA. Niespodziewanie w trakcie wystąpienia Maxine Waters z Partii Demokratycznej relacja C-SPAN została przerwana na 10 minut przez transmisję programu stacji Russia Today (RT), rządowej rosyjskiej stacji telewizyjnej, która pełni funkcję tuby propagandowej Kremla."

W ciągu tych 10 minut na ekranie pokazywane były slajdy .... z wieściami z San Escobar, relacje Polska-San Escobar i minister Waszczykowski!


Poniżej link do filmiku z C-SPAN, w którym widać slajdy z San Escobar i ministra Waszczykowskiego.

Tekst linka

https://mobile.twitter.com/bubbaprog/status/819632340272054272/video/1

Telewizja C-SPAN bada przyczynę zakłóceń. Podejrzliwi sądzą, że mógł być to atak rosyjskich hackerów. Dlaczego wrzucono slajdy z San Escobar i Waszcza? Na razie nie wiadomo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...